Wczytuję dane...
Gwarancja: 60 miesięcy
Realizacja zamówienia: 8 dni

Dane techniczne - PM 150

Pojemność 150 l (225 kg piasku)
Długość 86,5 cm
Wysokość 69,0 cm
Szerokość 66,9 cm
Waga 11 kg
Kolor żółty, niebieski lub zielony (inne kolory na zamówienie - za dopłatą)
Możliwość pozostawienia pokrywy w pozycji pionowej tak
Zamknięcie za dopłatą wersja z jednym zamkiem
Materiał tworzywo HDPE
Technologia wykonania rotomoulding
Gwarancja 5 lat

Głównym przeznaczeniem pojemników jest przechowywanie soli czy piasku, wykorzystywanych następnie do posypywania chodników i ulic pokrytych lodem. Małe wymiary pojemników PPM 70 oraz ich estetyczne wykonanie umożliwiają ich postawienie nawet na bardzo ograniczonej powierzchni oraz w miejscach, w których istotne jest zachowanie harmonii z otaczającym krajobrazem. Poza miejscami takimi jak parkingi, dworce czy przystanki skrzynki PPM 70 świetnie sprawdzą się także przy budynkach jedno czy wielorodzinnych.

Praktyczny kształt, niska waga i atrakcyjne kolory (za dopłatą możliwość zamówienia pojemników w innych kolorach niż prezentowane) powodują, że skrzynie te mogą znaleźć znacznie szersze zastosowanie niż tylko przechowywanie zimą piasku czy soli. 

Istnieje możliwość zakupienia wersji pojemnika z zamkiem z nierdzewnej blachy (za dopłatą).

Wszystkie pojemniki PM produkowane są z polietylenowego granulatu w nowoczesnej technologi rotomouldingu. Oryginalny surowiec o dostosowanej twardości powoduje, że pojemniki są bardzo odporne na niekorzystne warunki pogodowe i mechaniczne uszkodzenia. Polietylen jest chemicznie obojętny (nie reaguje z kwasami, solami i zasadami). Stosowany do produkcji granulat jest odporny na dzisłanie promieniowania słonecznego (skrzynia nie zmienia koloru pod działaniem promieni słonecznych). 
Kształt pojemnika został tak zaprojektowany aby zmaksymalizować wygodę ich przechowywania i użytkowania. Po opróżnieniu można je łatwo ułożyć w stosy. Specjalnie zaprojektowane mocowanie pokrywy umożliwia zarówno otwarcie przy ścianie budynku jak i odchylenie jej do tyłu podczas załadunku/rozładunku zawartych w niej substancji.

Barwniki oraz surowiec wykorzystywane w produkcji zgodnie z normami nie zawierają metali ciężkich i szkodliwych związków. 

Po zakończeniu okresu życia pojemniki na piasek i sól PM podlegają w całości recyklingowi.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...