Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni

Naturalny, przyjazny środowisku produkt do udrożniania kanalizacji, oczyszczania i usuwania nieprzyjemnych zapachów z odpływów zlewozmywaków, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, bidetów i kratek ściekowych. Formuła oparta o immobilizowane enzymy, wspiera działanie oczyszczalni, przeciwdziałając zapychaniu się drenażu.

Produkt uzyskał certyfikat: Najwyższa Jakość w Ochronie Środowiska

Naturalny, przyjazny środowisku produkt do udrożniania, oczyszczania i usuwania nieprzyjemnych zapachów z odpływów zlewozmywaków, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, bidetów i kratek ściekowych. Preparat usuwa gromadzące się w syfonach osady, utrudniające odpływ i wywołujące nieprzyjemne zapachy. Zawarte w preparacie enzymy skutecznie udrożniają i usuwają zanieczyszczenia utrudniające odpływ wody. Środek jest bezpieczny w stosowaniu, nie podrażnia skóry i dróg oddechowych. Po użyciu, dzięki zawartym składnikom ulega biologicznemu rozkładowi.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Zawartość opakowania rozpuścić w 0,5 L wody,
  • roztwór wlać najlepiej na noc do oczyszczanego odpływu i pozostawić przez ok. 8 godzin, nie używając w tym czasie wody,
  • następnie przepłukać ciepłą wodą,
  • jeśli odpływ jest nadal utrudniony operację należy powtórzyć,
  • w przypadku całkowitego zatkania najpierw przywrócić odpływ mechanicznie (np. spiralą), po czym zastosować preparat,
  • powyższe operacje należy powtarzać co 2-3 miesiące lub w zależności od potrzeb.

Preparat szczególnie polecany jest dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Poza oczyszczeniem samych urządzeń wpływa na zdecydowaną poprawę warunków eksploatacji instalacji kanalizacyjnych (efekt oczyszczania) i drenaży rozsączających (efekt udrożniania). Powstał w oparciu o najnowsze zdobycze biotechnologii, jest mieszaniną naturalnych, wyselekcjonowanych, immobilizowanych enzymów, które połączone ze specjalnie dobranymi biologicznymi aktywatorami oczyszczania dały produkt o niezwykle wysokiej skuteczności działania.

Preparat nie jest żrący i w odróżnieniu od środków chemicznych nie działa korodująco na oczyszczane urządzenia i instalacje kanalizacyjne.

Produkty linii „ekologiczny dom” zostały wyróżnione certyfikatem „Najwyższa Jakość w Ochronie Środowiska”.