Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 dni

Naturalny, przyjazny środowisku produkt do oczyszczania i usuwania nieprzyjemnych zapachów w zmywarkach do naczyń i frytkownicach. Preparat, w przeciwieństwie do środków chemicznych, usuwa gromadzące się w zakamarkach zmywarek osady i pleśniejące resztki jedzenia lub resztki zużytego oleju (w przypadku frytkownic) wywołujące nieprzyjemne zapachy. Zawarte w preparacie enzymy skutecznie usuwają zanieczyszczenia, pleśnie i złogi z najbardziej niedostępnych miejsc. Środek jest bezpieczny w stosowaniu, nie podrażnia skóry i dróg oddechowych. Po użyciu, dzięki zawartym składnikom ulega biologicznemu rozkładowi.

SPOSÓB UŻYCIA DO ZMYWAREK:

  • Zawartość opakowania wsypać do dozownika na tabletki, nastawić najdłuższy program zmywania w temperaturze do 50 °C (w przypadku zastosowania wyższej temperatury enzymy mogą być mniej skuteczne),
  • powyższe operacje należy powtarzać co 2-3 miesiące lub w zależności od potrzeb.

SPOSÓB UŻYCIE DO FRYTKOWNIC:

  • opróżnić zbiornik frytkownicy i napełnić go wodą o temperaturze do 50°C,
  • wsypać zawartość opakowania, zamieszać i pozostawić na 2 godziny,
  • wylać wodę z proszkiem, dokładnie wypłukać urządzenie i wytrzeć do sucha,
  • powyższe operacje należy powtarzać co 2-3 miesiące lub w zależności od potrzeb.

Produkt jest szczególnie zalecany dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Poza oczyszczeniem samych urządzeń wpływa na zdecydowaną poprawę warunków eksploatacji instalacji kanalizacyjnych (efekt oczyszczania) i drenaży rozsączających (efekt udrożniania).

Powstał w oparciu o najnowsze zdobycze biotechnologii, jest mieszaniną naturalnych, wyselekcjonowanych, immobilizowanych enzymów, które połączone ze specjalnie dobranymi biologicznymi aktywatorami oczyszczania dały produkt o niezwykle wysokiej skuteczności działania.

Preparat nie jest żrący i w odróżnieniu od środków chemicznych nie działa korodująco na oczyszczane urządzenia i instalacje kanalizacyjne.

Produkty linii „ekologiczny dom” zostały wyróżnione certyfikatem „Najwyższa Jakość w Ochronie Środowiska”.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...